Oglas za poziciju: Serviser fiskalnih uređaja i IT opreme

Opšti uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
• da je državljanin BiH
• da posjeduje opštu zdravstvenu sposobnost
• da nije osuđivan za krivično djelo na bezuslovnu kaznu zatvora ili za krivično djelo koje ga čini nepodobnim za obavljanje poslova u Team Consulting d.o.o.
• da mu kod ranijeg poslodavca nije prestao radni odnos zbog disciplinske mjere

Posebni uslovi:
• neophodno znanje informacionih tehnologija i elektronike
• srednja stručna sprema tehničkog smjera
• vozački ispit B kategorije/aktivan vozač
• poznavanje osnova engleskog jezika
• poznavanje rada na računaru
Poželjeno je da kandidat ispunjava i dodatne uslove:
• da je registrovan kao ovlašteni serviser fiskalnih uređaja
• minimalno 2 godine iskustva na sličnim poslovima
• samostalnost i odgovornost u radu
• komunikativnost, ljubaznost, proaktivnost
• naklonost timskom radu
Osnovni opis posla radnog mjesta:
• servisiranje fiskalnih uređaja
• obuka korisnika za rad na fiskalnom uređaju
• pružanje podrške korisnicima usluga u servisu i na lokaciji korisnika
• komunikacija sa poreznom upravom
• vođenje evidencija, izvještavanje itd.

Nudimo:
• rad na nedoređeno vrijeme, uz probni rad od 3 mjeseci
• ugodnu radnu okolinu
Zainteresovani kandidati mogu dostaviti svoju biografiju (CV) te detaljne kontakt podatke na e-mail: office@team.ba. Kandidati koji uđu u uži izbor, bit će pozvani na intervju.
Lokacija:Sarajevo
Broj pozicija:1
Datum objave:29.03.2018.
Trajanje oglasa: ističe 30.04.2018.